CrazyRádio.cz

djJsme nejstarší, stále fungující české internetové rádio, které vysílá již od roku 1999.

Get Adobe Flash player
'
', 'classes' => ' dd-messages')); echo '

Tak toto jsem já :D Jsem novým moderátorem na Crazyradiu a uslyšíte mě každých 14 dní v sobotu s novým pořadem Písničky na přání společně se seznamkou Doporučuji Vám během vysílání pořadu navštívit náš Crazychat, díky kterému se zapojíte do pořadu.

 

Jinak co říct o sobě? Jsem takový jaký jsem a nic na tom měnit nikdy nebudu. Jsem ukecaný, hovorný, ale někdy bych

 

Jsem typický rak a tygr. Doslova. Vše co je o těchto znameních napsané, přesně pasuje na mě. Pohled na svět mám optimistický, jelikož každý den se stane něco nového a buďto dobrého nebo špatného. Nemám rád lež a přetvářku.

Radek Hemelík (DJ Radeesek)

Moderátor, zakladatel HitRádia a CrazyRádia

Více o Radýskovi najdete na jeho webu www.hemelik.cz

Radek má na CrazyRádiu na starost odbavení všech diskusních pořadů, tedy Pondělní, Sobotní i Nedělní. Stará se o stránky, hladký chod vysílání a uklízí bordel po moderátorech. Vysílá v nedělním pořadu Kecy k věci a slyšet ho můžete také v HitParádě Dance Chart.

Radýsek je také oblíbeným DJ, který netradičně provází moderovanými diskotékami, ale nejen jimi - je dvorním moderátorem a zvukařem při vystoupeních skupiny SIN QUEENS a dalších.

Právě on může také za bezchybný chod stovek dalších rádiích, jelikož je tvůrcem hudebního odbavovacího systému pro rádia - Radio Profesional a RPX a stará se o serverovou základnu MySOFT.cz a celý projekt ToPRadio.cz.

Vlasta Vébr

Vlastík je velmi zkušeným a oblíbeným moderátorem, kterého si můžete pamatovat z již zaniklého Rádia Most, kde vysílal patnáct let. Vlastíka potkáte ale i na akcích různého typu, moderuje především plesy, ale také dětské akce a významné akce nejen města Most. Z TV i terénu můžete znát Vlastíka jako doktora Prevence.

Vlasta moderuje nedělní pořad Kecy k věci, společně s Radkem Hemelíkem. Také má na starosti pořady Kalendárium a Filmové novinky.

Kdo nepoznal Vlastíka, tak ještě neviděl koncetrovanou energii. Vlastíkovo stránky najdete zde...

'; echo $view->position('position-22', 'dd-nostyle'); ?>
positions(array('position-23' => 50, 'position-24' => 50), 'dd-article'); echo $view->position('position-25', 'dd-nostyle'); ?>